Znajdź toner lub tusz do Twojego urządzenia
» Czy mogę kupować znajomym ?

Czy mogę kupować znajomym ?

Czy mogę kupować znajomym i uzyskam rabat ?

 

Oczywiście. Jako sklep nie interesuje nas, czy zamówione towary są dla Ciebie czy dla Twojego znajomego. Nie widzimy przeszkód, aby zamawiać oferowane przez nas produkty dla wszystkich znajomych z jednego konta.

W takiej sytuacji Twój rabat będzie na pewno większy, na czym zyskasz Ty i wszyscy Twoi znajomi. W naszym sklepie  umożliwiamy wysyłkę zamówienia na dowolny - wskazany przez Państwa adres. Jeśli nie chcesz wysłać przesyłki na domyślny adres możesz dodać inny. Możesz również zdefiniować kilka adresów i w zależności od zdefiniowanego adresu wyślemy przesyłkę tam, gdzie chcesz.
 

Nie zapomnij tylko uprzedzić Twoich znajomych, iż idzie do nich nasz przesyłka.
 


Czy jako osoba dokonująca zakupów na firmę mogę także skorzystać za rabatu składająć zamówienia indywidualne dla siebie ?


Oczywiście. Jeżeli jesteś osobą odpowedzialna za zakupy na potrzeby firmy w której pracujesz (składasz u nas zamówienia) i chcesz dokonać zakupów dla siebie otrzymasz także rabat taki jak posiada Twoja firma.

Jeśli nie chcesz wysłać przesyłki na adres Twojej firmy możesz dodać inny - do konta założonego na Twoją firmę. Możesz zdefiniować kilka adresów i w zależności od wskazanego (w chwili składania zamówiania) przez Ciebie wadresu wyślemy przesyłkę tam, gdzie chcesz.


 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

DOŁĄCZ DO NAS
alt Profibiuro
alt @ProfiBiuro
alt profibiuro-pl
alt +ProfibiuroPL
alt Profibiuro
  KONTAKT
  E-mail: sklep@profibiuro.pl
  Tel: 22-100-57-15

  ProfiBiuro.pl
  ul.Powstańców 60A lok. 219
  05-091 Ząbki k/ Warszawy
  NIP: 722-107-75-13
   INFOLINIA
   22 100-57-15
   609-01-02-03
   sklep@profibiuro.pl
   Test
   ProfiBiuro.pl Rzetelność, solidność i bezpieczeństwo
   Dotpay
   Wszelkie prawa zastrzeżone Profibiuro.pl sklep online © 2017