Znajdź toner lub tusz do Twojego urządzenia
Strona główna1 » PORADY ProfiBiuro.pl2 » JetWorld, czyli jakość idąca w parze z atrakcyjną ceną

JetWorld, czyli jakość idąca w parze z atrakcyjną ceną

Data dodania: 09-08-2019
Rozwijający się w niewyobrażalnie szybkim tempie rynek zamienników materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych i laserowych może pochwalić się polską firmą, która od lat dostarcza użytkownikom tego typu urządzeń alternatywne dodatki. Znakiem rozpoznawczym firmy JetWorld jest bardzo wysoka jakość oraz niezwykle rozsądna cena. 


Dlaczego warto korzystać z nieoryginalnych tonerów?

 

Po prostu. Ze względu na wymierne oszczędności. Decydując się na regularny zakup zamienników tuszy i tonerów jesteśmy w stanie odłożyć nawet kilkaset złotych w skali roku. Tego typu dodatki są zauważalnie tańsze od materiałów eksploatacyjnych z logo producenta drukarki na opakowaniu. Czy niższa cena powoduje obniżenie jakości wykonania i pracy takiego produktu? Według mitów zamieszczanych na przeróżnych stronach internetowych – tak. Jaka jest prawda? Zamienniki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a poprawna instalacja w urządzeniu sprawia, że korzystanie z nieoryginalnego pojemniku z tuszem lub pigmentem jest całkowicie bezpieczne dla drukarki. Ciężko zauważyć także różnice w samym druku. Zamienniki nie powodują żadnej utraty ani jakości, ani szybkości pracy.

 

Od małej firmy do jednego z liderów w branży produkcji zamienników

 


Zapewnienie klientom bezpieczeństwa w zakresie dostaw materiałów eksploatacyjnych, których cechą charakterystyczną jest przystępna cena oraz konkurencyjna jakość wykonania produktu – taka jest misja JetWorld, firmy, która na rynku istnieje blisko od 15 lat. Założone w 2005 roku przedsiębiorstwo początkowo były skromną działalnością prowadzoną przez zaledwie dwie osoby. Z biegiem czasu łódzka firma poszerzała swoje usługi, wzbogacając asortyment o produkty odpowiadające na zapotrzebowania klientów. Dziś firma JetWorld to nie tylko producent nieoryginalnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek biurowych, ale także serwis, w którym naprawiane są nie tylko drukarki, ale także ksera czy faksy. 

Zalety wyboru produktów marki JetWorld

 

Materiały eksploatacyjne marki JetWorld, podobnie jak inne zamienniki do drukarek zarówno atramentowych, jak i laserowych, wyróżniają się przede wszystkim bardzo atrakcyjną ceną. Produkty wypuszczone z fabryk łódzkiej firmy są nawet trzykrotnie tańsze od tuszy i tonerów z logo producenta drukarki na opakowaniu. Właściciele marki dbają także o wysoką jakość swoich zamienników. Do sprzedaży dopuszczone są wyłącznie takie produkty, które przeszły szczegółowe testy mające na celu wykazanie wszelkich usterek.


Po stronie zalet wyboru produktów marki JetWorld należy zapisać także konkurencyjną wydajność. Większość tonerów i tuszy JetWorld charakteryzuje się zwiększoną pojemnością względem oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Przekłada się to bezpośrednio na oszczędności płynące z codziennego używania drukarki. Zwiększona pojemność nie przekłada się na cenę nieoryginalnego produktu oraz nie powoduje uszkodzeń samego urządzenia. Warto pamiętać także o dostępności materiałów eksploatacyjnych JetWorld. Można je nabyć w większości renomowanych sklepów, których oferta zawiera nieoryginalne tusze i tonery.

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

KONTAKT
Infolinia: 22-100-57-15
E-mail: sklep@profibiuro.pl

ProfiBiuro.pl
ul.Powstańców 60A lok. 219
05-091 Ząbki k/ Warszawy

NIP: 722-107-75-13
REGON: 141065823
  INFOLINIA
  22 100-57-15
  609-01-02-03
  sklep@profibiuro.pl
  Test
  ProfiBiuro.pl Rzetelność, solidność i bezpieczeństwo
  Dotpay
  Wszelkie prawa zastrzeżone Profibiuro.pl sklep online © 2019