Znajdź toner lub tusz do Twojego urządzenia
Strona główna » PORADY ProfiBiuro.pl » Drukarka dla agenta ubezpieczeniowego – najlepsze modele przenośne

Drukarka dla agenta ubezpieczeniowego – najlepsze modele przenośne

Data dodania: 15-05-2020
Sprzedaż ubezpieczeń odbywa się nie tylko w biurze agenta, ale też poza nim, na przykład w domach czy firmach klientów. W takich sytuacjach warto mieć możliwość wydrukowania materiałów, dlatego że w tej formie prezentują się one zdecydowanie lepiej niż spisane w pośpiechu na kawałku papieru. W końcu każdemu agentowi zależy na tym, by wyglądać i działać profesjonalnie. Dla tej szczególnej branży dedykowane są drukarki przenośne, które można zabrać ze sobą w trasę. Jakie mobilne modele okażą się najlepsze dla agentów ubezpieczeniowych?

Canon Pixma iP110


Dzięki przenośnemu modelowi atramentowemu od Canon możliwe jest niezwykle wygodne drukowanie w podróży. Lekka, smukła i kompaktowa drukarka zmieści się nawet w torbie na laptopa. Pozwala szybko drukować pliki z chmury i urządzeń mobilnych. Jakość wydruków uzyskiwanych z pomocą tego urządzenia jest naprawdę imponująca, szczególnie biorąc pod uwagę, że to model przenośny. Agent ubezpieczeniowy może więc otrzymać profesjonalne dokumenty z ostrym, wyraźnym tekstem oraz grafiki z silnym kontrastem kolorów. Rozdzielczość wydruków przypadku modelu Pixma iP110 to 9600 dpi.


Sprzęt drukuje z dużą szybkością. Jeśli w trasie zabraknie czarnego atramentu, urządzenie będzie pracować, wykorzystując kolorowe tusze Canon do pozyskania kompozytowej czerni. Z kolei opcjonalny akumulator zapewni najwyższy poziom wygody i mobilności. Canon Pixma iP110 to idealne rozwiązanie dla agentów ubezpieczeniowych chcących drukować bez dostępu do sieci elektrycznej.


HP OfficeJet 202


Szybka i cicha drukarka od HP jest wyposażona w akumulator o długim czasie pracy. W razie potrzeby można naładować wyłączoną drukarkę w samochodzie, domu, biurze lub innym dowolnym miejscu. Po podłączeniu źródła zasilania sprzęt naładuje się w ciągu 90 minut, co zapewnia technologia HP Fast Charge6. Model HP OfficeJet 202 pozwoli agentowi ubezpieczeniowemu na łatwe drukowanie przenośne, gdziekolwiek się znajdzie. Za każdym razem zagwarantuje wydruki wysokiej jakości.


Sprzęt umożliwia opcję druku bezprzewodowego z laptopa lub innych urządzeń mobilnych. Nie potrzebuje do tego routera. Rozpoczęcie drukowania trwa kilka minut. Konfiguracja nie sprawia problemu. Panel sterowania jest łatwy w obsłudze, a dzięki wbudowanemu akumulatorowi sprzęt pracuje bardzo wydajnie. Drukarka HP OfficeJet 202 to trwałe, kompaktowe urządzenie przenośne, które zmieści się w samochodzie czy plecaku, usprawniając pracę w terenie. Ponadto stosując oryginalne tusze HP, można uzyskać imponującą liczbę zadrukowanych stron w porównaniu z innymi sprzętami tej klasy.


Epson WorkForce WF-100W


Drukarka mobilna firmy Epson jest mała i lekka, dlatego świetnie sprawdzi się w pracy agenta ubezpieczeniowego odwiedzającego klientów. Można używać jej bezprzewodowo i ładować w dowolnym miejscu przez złącze USB. To spore udogodnienie w podróży.


Tusze Epson dedykowane dla WorkForce WF-100W zapewniają wydruki bardzo wysokiej jakości. Obsługa urządzenia nie sprawia żadnych problemów, można korzystać z niego bez żadnych kabli w domu klienta. Drukarka od Epson okaże się znakomitym rozwiązaniem dla agenta drukującego faktury, umowy, ulotki i inne dokumenty poza biurem. Szybkość wydruku wynosi 7 stron na minutę w czerni i bieli oraz 4 strony w kolorze. Wydajność tuszy Epson to 200-250 (większa wartość dla trybu monochromatycznego).


Najlepsze drukarki dla agenta ubezpieczeniowego są lekkie i mają niewielkie wymiary. Można spakować je do torby lub plecaka albo wozić w samochodzie i przynosić do domu klienta. Ich obsługa nie powinna sprawiać żadnych problemów, a jakość wydruków spełniać wszystkie oczekiwania. Powyższe modele przenośne wyposażone w opcję druku bezprzewodowego z urządzeń mobilnych znakomicie sprawdzą się w warunkach pracy w podróży, dlatego zdecydowanie warto wziąć je pod uwagę podczas zakupów.

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii PORADY ProfiBiuro.pl

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

KONTAKT
Infolinia: 22-100-57-15
E-mail: sklep@profibiuro.pl

ProfiBiuro.pl
ul.Powstańców 60A lok. 219
05-091 Ząbki k/ Warszawy

NIP: 722-107-75-13
REGON: 141065823
  INFOLINIA
  22 100-57-15
  609-01-02-03
  sklep@profibiuro.pl
  Test
  ProfiBiuro.pl Rzetelność, solidność i bezpieczeństwo
  Dotpay
  Wszelkie prawa zastrzeżone Profibiuro.pl sklep online © 2020