alt
Znajdź toner lub tusz do Twojego urządzenia
Strona główna » Zgłoszenie reklamacji

Zgłoszenie reklamacji

REKLAMACJA TOWARU

 1. Tutaj są dostępne informację odnośnie długości gwarancji poszczególnych producentów - Warunki gwarancji producentów. Możesz tutaj sprawdzić, czy Twój produkt objęty jest jeszcze gwarancją i jakie dokumenty będą pomocne w rozpatrzeniu Twojego zgłoszenia.
 2. Reklamację zakupionych w sklepie internetowym ProfiBiuro.pl towarów i realizowanych przez firmę ABCProfit w miarę możliwości prosimy składać poprzez  poniższy formularz lub e-mailem na adres reklamacje@profibiuro.pl przesyłając wypełniony formularza do pobrania TUTAJ
 3. W przypadku kiedy towar dostarczony jest z oryginalną karta gwarancyjną Producenta lub Importera, napraw gwarancyjnych dokonuje sieć autoryzowanych serwisów, których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej, zgodnie z zasadami w niej zawartymi.
 4. Jeżeli chcą być Państwo na bieżąco informowani o statusie rozpatrywania reklamacji prosimy ją także zarejestrować na stronie internetowej - po zalogowaniu się - na stronie sklepu, w oknie Reklamacje >> Napisz zgłoszenie
 5. Reklamacje nie zgłoszone, przed wysłaniem towaru mogą utrudnić lub uniemożliwić proces ich rozpatrywania a przesyłka może zostać odesłana na koszt nadawcy.  
 6. Do przesyłki z reklamowanym produktem w miarę możliwości prosimy o dołączenie:
- wydruk obrazujący poziom zużycia reklamowanego toneru lub tuszu,
- jeżeli reklamacja dotyczy jakości wydruku - przykładowych wydruków z urządzenia obrazujących usterkę - wydruk kontrolny do pobrania TUTAJ,
- wydruk raportu konfiguracyjnego materiałów eksploatacyjnych z drukarki z zainstalowanym reklamowanym produktem,
- wypełniony formularz reklamacyjny dostępny TUTAJ
Ww. załączniki znacznie ułatwią i przyspieszą rozpatrzenie Twojej reklamacji.
 1. Reklamowany towar prosimy odesłać na adres:

ProfiBiuro.pl
ul.
Powstańców 60A lok. 219
05-091 Ząbki
z dopiskiem "REKLAMACJA ZAMÓWIENIE NR......."
 

 1. Wadliwy towar należy bezpiecznie zapakować w miarę możliwości w oryginalne opakowanie wraz ze wszelkimi dodatkami, które Konsument otrzymał przy dostawie (okablowanie, sterowniki, instrukcje, itp.). W przypadku braku odpowiedniego opakowania ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu ponosi reklamujący. Wytyczne dobrego pakowania dostępne są TUTAJ
 2. W przypadku stwierdzenia niezgodności otrzymanego towaru z zamówieniem - prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy na adres reklamacje@profibiuro.pl z naszym Sklepem - wówczas otrzymany towar odebrany będzie przez kuriera na koszt firmy ABCProfit i wysłany będzie towar zgodny z zamówieniem.
 3. Reklamacje towaru rozpatrywane będą w terminie 14 dni roboczych od daty zgłoszenia reklamacji do firmy ABCProfit. W przypadku konieczności uzyskania ekspertyzy u dostawcy, producenta termin załatwienia reklamacji może ulec przedłużeniu, po uzyskaniu zgody Klienta. Okres gwarancji ulega wydłużeniu o czas zużyty na naprawę.
 4. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane po zgłoszeniu otrzymania uszkodzonej przesyłki na numer faxu 22 100-57-03 lub e-mailem na adres reklamacje@profibiuro.pl. W przypadku stwierdzenia mechanicznego uszkodzenia zawartości przesyłki zalecamy w miarę możliwości sporządzenie przez Klienta protokołu uszkodzenia przesyłki potwierdzonego przez Dostarczyciela. Konsument ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela.
 5. Po wykonaniu naprawy gwarancyjnej produkt zostanie przesłany za pośrednictwem firmy kurierskiej na koszt:
- firmy ABCProfit w przypadku uznania reklamacji,
- Konsumenta w przypadku gdy usterka produktu powstała z winy konsumenta.
- Konsumenta w przypadku nieuzasadnionej reklamacji i potwierdzonej przez Serwis Producenta lub Dystrybutora.
 

ZGŁOSZENIE REKLAMACJI TOWARU

Z uwagi na powyższe, na podstawie ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny wnoszę o::

Po rozpatrzeniu reklamacji:


Przejdź do strony głównej

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Test
ProfiBiuro.pl Rzetelność, solidność i bezpieczeństwo
Dotpay SSL
Wszelkie prawa zastrzeżone Profibiuro.pl sklep online © 2024