Wakacje 2024
Znajdź toner lub tusz do Twojego urządzenia
Strona główna » O firmie

O firmie

specjalistyczny sklep internetowy - tonery i tusze do drukarekaltMam przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę i nasz sklep internetowy.

Profibiuro.pl jest specjalistycznym sklepem internetowym prowadzonym przez firmę ABCProfit, oferującym tonery i tusze do drukarek, kserokopiarek oraz faksów a także wybrane artykuły biurowe. Sklep nieprzerwanie działa na rynku od 14 lat.

W swojej działalności stawiamy na rzetelność, solidność oraz bezpieczeństwo.


Od samego początku działalności poddajemy wszystkie realizowane transakcje ocenie naszych Klientów, którzy mają możliwość wyrażenie swoich opinii o jakości obsługi oraz zakupionych produktów w niezależnych serwisach zajmujących się monitorowaniem opinii o sklepach internetowych: Opineo.pl oraz Ceneo.pl

Od 2013 roku nasz firma jest objęta audytem Pewny Kontrahent proaltwadzonym przez serwis VERIF.pl działający w ramach grupy kapitałowej KRUK. W tym zakresie firma podlega bieżącej weryfikacji pod kątem:

  • braku posiadanego zadłużenia wobec Partnerów Biznesowych,.
  • braku przeterminowanych zobowiązań wobec Partnerów,
  • publikacji danych swoich dłużników.


altNasz sklep 7 raz z rzędu został wyróżniony e-Gazelą Biznesu za lata 2014, 2015 oraz 2016. Podstawą wyróżnienia firmy w rankingu jest analiza danych finansowych. Pod uwagę brane są przychody z danego roku w porównaniu z rokiem poprzednim oraz wypracowany zysk w analizowanym okres. W ww. latach warunkom udziału było w stanie sprostać tylko ok. 300 firma z całego kraju na ok. 7.000 badanych. Część otrzymanych przez nas najważniejszych nagród i wyróżnień możesz zobaczyć TUTAJ

Na stronach naszego sklepu oferujemy ponad  16.000 produktów - są to produkty tylko nowe (nie używane), pochodzące od działających na Polskim rynku największych dystrybutorów i producentów, posiadające gwarancję oraz obsługę serwisową na terenie kraju. 

W zakresie kompatybilnych tonerów i tuszy do drukarek dajemy możliwość wyboru naszym klientom z pośród 12 wiodących na rynku marek zamienników. W tym obszarze dążymy aby w ofercie naszego sklepu znajdowały się tylko sprawdzone produkty, które zapewniają odpowiednią jakość użytkowania. Sukcesywnie z oferty sklepu usuwamy produkty, które mogą sprawiać problemy techniczne.

Oprócz tego co w zakupach przez Internet jest jedną z najistotniejszych elementów czyli atrakcyjnych cen dążymy do zapewniania naszym Klientom:

  • szybkiej dostawy zamówionych produktów,
  • pomocy w doborze odpowiednich produktów,
  • przejrzysty system rabatów uzależniony od wartości zakupów dokonywanych w naszym sklepie,
  • kompletnej, profesjonalnej i miłej obsługi,
  • szerokiego wyboru form płatności,
  • realizacji dostaw zarówno poprzez sprawdzone firmy kurierskie jak i Pocztę Polska, 
  • dużej elastyczności w realizacji nietypowych zamówień.

Zachęcam do kontaktu z nami - odpowiemy na Państwa pytania dotyczące naszej firmy i naszej aktualnej oferty.


Z poważaniem,

Sławomir JasiotaPrzejdź do strony głównej

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Test
ProfiBiuro.pl Rzetelność, solidność i bezpieczeństwo
Dotpay SSL
Wszelkie prawa zastrzeżone Profibiuro.pl sklep online © 2024
Baner test