Znajdź toner lub tusz do Twojego urządzenia
» Formy płatności

Formy płatności


Formy płatności


W sklepie internetowym ProfiBiuro.pl akceptujemy następujące formy płatności:

 1. Przelew bankowy (płatność z góry) - towar wysyłamy po otrzymaniu przelewu na nasze konto bankowe (numer podany niżej). Należy pamiętać, iż przelewy z innych banków, niż bank odbiorcy (Pekao S.A.) mogą być księgowane najczęściej następnego dnia roboczego. Przelewy nie są księgowane w weekendy (sobota-niedziela).

   

 2. Płatności on-line - DotPay - Kartą kredytową lub przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych DotPay.pl (płatność z góry): towar wysyłamy po zaakceptowaniu płatności przez system płatności DotPay.pl. Akcetacja płatności i jej zaksięgowanie na naszym kącie zajmuje do kilkunastu minut. Jest to forma, która zapewnia najszybsze dokonanie płatności tak, aby płatność znalazła się natychmiast na naszym koncie i aby możliwe było rozpoczęcie realizacji zamówienia. Przy tej formie płatności doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 1,39% całości zamówienia z tytułu prowizji pobieraranej za obsługe płatności on-line.
 3.  

 1.  Płatność PayPal  towar wysyłamy po zaakceptowaniu płatności przez system płatności PayPal. Akcetacja płatności i jej zaksięgowanie na naszym kącie zajmuje do kilku godzin. Przy tej formie płatności doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 2,1% całości zamówienia z tytułu prowizji pobieraranej za obsługe płatności on-line.
 2.  

 1. Pobranie - Przesyłak Kurierska - płatność gotówka przy odbiorze towaru dostarczonego przez kuriera:  płatność odbiera kurier w momencie dostarczenia zamówionego towaru. Masz prawo sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera dopiero po uiszczeniu kwoty pobrania. Jeśli towar jest uszkodzony lub niekompletny, razem z kurierem spisz protokół i zgłoś nam reklamację. Wysokość kwoty jaką można zapłacić gotówką jest ograniczona do 5.000 zł brutto. Powyżej tej kwoty można płacić tylko przelewem bankowym - na podstawie wystawionej Faktury Proforma.
 2.  

 1. Gotówka przy odbiorze osobistym. Płatność przy odbiorze oznacza, że: za swoje zamówienie płacisz gotówką przy odbiorze osobistym w naszym biurze w Ząbkach / k Warszawy przy ul. Powstańców 60A lok. 219

   

 2. Gotówka przy odbiorze towaru dostarczonego przez doręczyciela Poczty Polskiej:  płatność odbiera doręczycie Poczty Polskiej w momencie dostarczenia zamówionego towaru. Wysokość kwoty jaką można zapłacić gotówką jest ograniczona do 5.00 zł brutto. Powyżej tej kwoty można płacić tylko przelewem bankowym - na podstawie wystawionej Faktury Proforma lub należy wybrać dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej.

   

 3.  Płatności przelewem za towary prosimy dokonywać po wcześniejszym otrzymania e-mailem ze sklepu o dostępności towarów oraz o przyjęciu zamówienia.
   

 4. W trakcie składania zamówienia istnieje możliwość zazanaczenie opcji otrzymania faktury Pro-Forma - zostanie ona do Państwa przesłana e-mailem wraz z informacją o złożeniu zamówienia w sklepie. 

   

 5. Konto Bankowe: Bank Pekao S.A. 79 1240 6175 1111 0000 4580 1974

   

 6. W przypadku Jednostek Budżetowych możliwa jest płatność przelewem po otrzymaniu towaru.
   
Jeżeli będą mieli Państwo dodatkowe pytania odnośnie form płatności - prosimy o kontakt.

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

DOŁĄCZ DO NAS
alt Profibiuro
alt @ProfiBiuro
alt profibiuro-pl
alt +ProfibiuroPL
alt Profibiuro
  KONTAKT
  E-mail: sklep@profibiuro.pl
  Tel: 22-100-57-15

  ProfiBiuro.pl
  ul.Powstańców 60A lok. 219
  05-091 Ząbki k/ Warszawy
  NIP: 722-107-75-13
   INFOLINIA
   22 100-57-15
   609-01-02-03
   sklep@profibiuro.pl
   Test
   ProfiBiuro.pl Rzetelność, solidność i bezpieczeństwo
   Dotpay
   Wszelkie prawa zastrzeżone Profibiuro.pl sklep online © 2017