Znajdź toner lub tusz do Twojego urządzenia
Strona główna » PORADY ProfiBiuro.pl » Drukarka do kancelarii adwokackiej i notarialnej

Drukarka do kancelarii adwokackiej i notarialnej

Data dodania: 17-03-2020 W kancelariach adwokackich i notarialnych drukuje się, skanuje i kopiuje sporo dokumentów, dlatego najlepiej sprawdzą się w nich urządzenia wielofunkcyjne. Takie sprzęty łączą w sobie kilka zastosowań, dzięki czemu oszczędzają miejsce i środki przeznaczone na zakup wyposażenia biura. Decydując się na konkretny model, należy wziąć pod uwagę również jakość wydruku, dlatego że okaże się ona wizytówką prowadzonej działalności.

Do kancelarii adwokackich i notarialnych rekomendujemy więc urządzenia wielofunkcyjne korzystające z oryginalnych materiałów, ale także te posiadające dobre, sprawdzone zamienniki, gdzie jakość wydruku będzie nie do odróżnienia, jeżeli zależy nam na obniżeniu kosztów. Poniżej prezentujemy polecane przez nas modele.

Urządzenia wielofunkcyjne czarno-białe


W miejscach takich jak kancelarie notarialne czy adwokackie drukuje się głównie dokumenty czarno-białe. Z tego względu warto zdecydować się na drukarkę monochromatyczną tańszą w eksploatacji niż modele kolorowe.


Kyocera-Mita FS-1325MFP


Kyocera-Mita FS-1325MFP to urządzenie typu 4 w 1 – ma w sobie drukarkę, kopiarkę, skaner i fax, dlatego doskonale wpisuje się w potrzeby kancelarii. Dzięki zastosowanym komponentom sprzęt charakteryzuje się długą żywotnością. Pozwala na drukowanie z prędkością 25 stron na minutę. O wszechstronności urządzenia świadczą opcje dwustronnego druku, wysoka wydajność tonera oraz karta sieciowa. Koszty eksploatacji sprzętu okazują się niewielkie, a kompaktowe rozmiary pozwalają na ustawienie go w dowolnym miejscu w biurze.


Canon i-SENSYS MF443dw


Nieduże urządzenie wielofunkcyjne firmy Canon cechuje się szybką pracą i niezawodnością. Wyposażono je w duży, kolorowy ekran dotykowy, łączność z urządzeniami mobilnymi oraz zaawansowane zabezpieczenia, dlatego jego użytkowanie okazuje się bardzo komfortowe. Prędkość drukowania to aż 38 stron na minutę, dlatego sprzęt świetnie sprawdzi się w kancelarii o dużym obłożeniu pracą. Urządzenie wytrzymuje duże obciążenia i łączy w sobie kilka funkcji, dlatego z powodzeniem zastąpi oddzielnie zakupioną drukarkę, skaner i kserokopiarkę.


Kyocera-Mita ECOSYS M2040dn


Laserowa drukarka monochromatyczna drukuje z prędkością 40 stron na minutę. Kyocera-Mita ECOSYS M2040dn charakteryzuje się krótkim czasem oczekiwania na pierwszy wydruk i pierwszą kopię. Sprzęt ma też moduł duplexu oraz zaawansowane funkcje skanowania, w tym możliwość jednoczesnego skanowania obu stron dokumentu. Te rozwiązania technologiczne sprawiają, że urządzenie zdecydowanie usprawni pracę w kancelarii adwokackiej czy notarialnej. Polecany model posiada wydajne tonery na 7200 arkuszy, a także pojemność podajników papieru wynoszącą 850 stron. Sprzęt ma również trwałe podzespoły gwarantujące jego niezawodność. Urządzenie charakteryzuje cicha praca, dlatego hałasy z pewnością nie zakłócą codziennego funkcjonowania kancelarii.


Modele kolorowe


Urządzenia wielofunkcyjne drukujące w kolorze okażą się bez wątpienia najbardziej uniwersalnym wyborem. Pozwolą na drukowanie tekstów i grafik nie tylko w czerni, ale i w innych barwach. Poniżej prezentujemy te polecane do kancelarii.


Kyocera-Mita ECOSYS M5521cdn


Wielofunkcyjne urządzenie umożliwia szybkie drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów. Sprzęt wyróżnia cicha praca i kompaktowe wymiary. Kyocera-Mita ECOSYS M5521cdn sprawdzi się w warunkach każdego biznesu, również w kancelarii adwokackiej czy notarialnej. Pozwala na wygodne drukowanie z urządzeń mobilnych oraz automatyczny wydruk dwustronny. Ponadto Kyocera-Mita ECOSYS M5521cdn gwarantuje wyjątkowo niskie koszty wydruku w swojej klasie.


Canon i-SENSYS MF643Cdw


Canon i-SENSYS MF643Cdw to urządzenie trwałe, niezawodne i charakteryzujące się szybką pracą. Jego wydajność zwiększają rozbudowane opcje łączności mobilnej. Sprzęt umożliwia kolorowe drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie, zachowując przy tym wysoką jakość. Urządzenie jest odporne na awarie i niezawodne. Idealnie zoptymalizowano je pod potrzeby małych firm.


Brother DCP-L3510CDW


Sprzęt pozwala na ciche i wydajne drukowanie bezprzewodowe i przewodowe. Dodatkowo ma w sobie funkcje skanera i kserokopiarki. Oferuje wysoką prędkość druku, automatyczny wydruk dwustronny oraz dużą pamięć. Sprzęt wyposażono w 2-liniowy wyświetlacz LCD, a technologia LED sprawia, że uzyskujemy profesjonalną jakość wydruków. Urządzenie jest łatwe w użyciu i konfiguracji oraz ma korzystny stosunek wartości do ceny.

Wszystkie wyżej przedstawione urządzenia wielofunkcyjne świetnie nadają się do kancelarii adwokackiej i notarialnej. Pracują wydajnie i szybko, oferując przy tym szereg udogodnień dla użytkowników. Ich parametry odpowiadają potrzebom niedużych firm drukujących spore ilości dokumentów, a koszty eksploatacji nie okażą się zbytnim obciążeniem dla budżetu.

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii PORADY ProfiBiuro.pl

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

KONTAKT
Infolinia: 22-100-57-15
E-mail: sklep@profibiuro.pl

ProfiBiuro.pl
ul.Powstańców 60A lok. 219
05-091 Ząbki k/ Warszawy

NIP: 722-107-75-13
REGON: 141065823
  INFOLINIA
  22 100-57-15
  609-01-02-03
  sklep@profibiuro.pl
  Test
  ProfiBiuro.pl Rzetelność, solidność i bezpieczeństwo
  Dotpay
  Wszelkie prawa zastrzeżone Profibiuro.pl sklep online © 2020