alt
Znajdź toner lub tusz do Twojego urządzenia
Strona główna » Formy płatności

Formy płatności

Formy płatności w sklepie ProfiBiuro.pl

 

 

  1. Zwykłe przelewy bankowe (płatność z góry) - Chwilę po po złożeniu zamówienia będziesz mógł samodzielnie pobrać fakturę Pro Forma  i dokonać przelewu z Twojego rachunku bankowego lub rachunku Twojej firmy. Dane do płatności przelewem otrzymasz także w potwierdzeniu zamówienia.
 

Nr rachunku bankowego: 79 1240 6175 1111 0000 4580 1974
Bank: Bank Pekao S.A.
Odbiorca: ABCProfit Sławomir Jasiota, ul.Powstańców 60A lok. 219; 05-091 Ząbki
Tytuł płatności: "Nr zamówienia: np. "2100"

 

  1. Gotówką przy odbiorze - "za pobraniem" - Płatność "za pobraniem" jest możliwa przy formie dostawy kurierem InPost, DPD oraz doręczycielowi Poczty Polskiej w przypadku paczek. Przy odbiorze zapłacisz gotówką lub ew. kurierzy firmy InPost i DPD powinni mieć możliwość także płatności kartą.


 
  1. Płatność przelewem z odroczonym terminem płatności 14 dni - W przypadku jednostek budżetowych oraz instytucji państwowych możliwa jest płatność przelewem po otrzymaniu towaru. Ta forma płatności jest dostępna TYLKO po założeniu konta w sklepie i weryfikacji podmiotu składającego zamówienie.

 

 
  1. Szybkie przelewy on-line - PayU - szybkie przelewy elektroniczne z największych banków w Polsce. Przelew widzimy po kilkunastu minutach od jego zakończenia. Przy tej formie płatności nie są pobierane dodatkowe prowizje i opłaty.
 
 
  1. Karty kredytowe - Możesz zapłacić kartą kredytową. Bezpieczne płatności kartami są obsługiwane przez operatora PayU. Przy tel formie płatności doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 1% całości zamówienia z tytułu prowizji pobieranej przez operatora za obsługę płatności on-line.
 
 
  1. BLIK (płatności obsługiwane przez PayU)- Zapłacisz także kodem BLIK. Przy tel formie płatności doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 1% całości zamówienia z tytułu prowizji pobieranej przez operatora za obsługę płatności on-line.

 
  1. Google Pay (płatności obsługiwane przez PayU) - Przy tel formie płatności doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 1% całości zamówienia z tytułu prowizji pobieranej przez operatora za obsługę płatności on-line.
 
 
  1. PayPal - Akceptacja płatności i jej zaksięgowanie na naszym kącie zajmuje max. do kilku godzin. Przy tej formie płatności doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 2,1% całości zamówienia z tytułu prowizji pobieranej za obsługę płatności on-line.
 
 
  1. Gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym - Za swoje zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym towaru w naszym biurze w Ząbkach / k Warszawy przy ul. Powstańców 60A lok. 219.
 

Przejdź do strony głównej

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Test
ProfiBiuro.pl Rzetelność, solidność i bezpieczeństwo
Dotpay SSL
Wszelkie prawa zastrzeżone Profibiuro.pl sklep online © 2024
Odroczona sprzedaż