alt
Znajdź toner lub tusz do Twojego urządzenia
Strona główna » Czas dostawy i wysyłki

Czas dostawy i wysyłki

Czas wysyłki i dostawy przesyłek w zależności od wybranej formy dostawy przy składaniu zamówienia w sklepie ProfiBiuro.pl: od przesyłek dostarczanych najszybciej do przesyłek dostarczanych nieco wolniej.
     
     
SPOSÓB DOSTAWY
 
CZAS WYSYŁKI
 
KIEDY
OTRZYMAM PRZESYŁKĘ ?

 
Wysyłka i DOSTAWA w dniu zamówienia na terenie Warszawy
Przy zamówieniu do godz. 11.00
dla wybranych i dostępnych w chwili składania zamówienia produktów


 
W dniu wysyłki
do godz. 17.00
Gwarantowana wysyłka w dniu zamówienia
Przy zamówieniu do godz. 15.30
dla produktów dostępnych w chwili składania zamówienia


 
Następnego dnia roboczego


ODBIÓR OSOBISTY
ul. Powstańców 60A lok. 219
05-091 Ząbki
 

W ciągu 24 godzin*
Przy zamówieniu do godz. 15.30
dla produktów dostępnych w chwili składania zamówienia
Następnego dnia roboczego
od godz. 10.00*
 
W ciągu 1 dnia roboczego*

W ciągu 1 dnia roboczego
po jej wysłaniu

 

W ciągu 1 dnia roboczego*


 
W ciągu 1 dnia roboczego
po jej wysłaniu

W ciągu 1 dnia roboczego* W ciągu 1-2 dni roboczych
po jej wysłaniu
W ciągu 1 dnia roboczego* W ciągu 1-2 dni roboczych
po jej wysłaniu
     
W ciągu 2 dni roboczych* W ciągu 1-2 dni roboczych
po jej wysłaniu
     

W ciągu 2 dni roboczych* W ciągu 2-3 dni roboczych
po jej wysłaniu

W ciągu 2 dni roboczych* W ciągu 2-3 dni roboczych
po jej wysłaniu
     
  * Przy złożeniu  zamówieni do godz. 15.00 w dni robocze i dla dostępnych w chwili składania zamówienia produktów.

 

 

"Wysyłamy w ciągu 24 godzin" - Towar zamówiony np. poniedziałek (przed godziną 15:30) jest przygotowany do wysyłki najpóźniej we wtorek rano. Przy dostawie kurierem zamówienie zostanie dostarczone w środę. W miarę możliwości dołożymy starań aby zamówienie zostało wysłane jeszcze w poniedziałek i dostarczone, przy dostawie kurierem, we wtorek.


"Zapytaj o czas wysyłki" - Towar w chili przeglądania strony jest niedostępny na naszym magazynie i u naszych Dostawców - musi zostać sprowadzony. Po złożeniu zamówienia lub po kantacie z nami ustalimy jaki będzie możliwy czas wysyłki produktu posiadający przypisany taki czas wysyłki. Na tej podstawie podejmiesz decyzję, czy jest od odpowiedni dla Ciebie.


 

Uwaga !!!

  1. altPodane powyżej terminy dostaw dotyczą tylko dni roboczych (w święta oraz soboty firmy spedycyjne nie dostarczają towaru). Zamówiony w piątek po godzinie 15:30, w sobotę lub niedzielę - zostanie wysłany dopiero w poniedziałek lub najpóźniej we wtorek i dotrze do ustalonego miejsca dostawy najpóźniej w  środę.
  2. W wypadku wybrania sposobu płatności "Przelewem " czas realizacji może wydłużyć się o jeden dzień, potrzebny na zarejestrowanie i zaksięgowanie wpłaty od klienta.
  3. Jeżeli zamawiają Państwo kilka produktów, i kilka z nich posiadają informację "Wysyłamy w ciągu 24 godziny", oraz jeden lub więcej z nich ma oznaczony czas wysyłki "Zapytaj o dostępność" to standardowo zostanie wysłane w momencie gdy zostanie ono całkowicie skompletowane, tj. po otrzymaniu dostawy brakującej pozycji.
 CZAS DOSTAWY:
 
Strzałka Firmy kurierski
alt
 
  1. Firma kurierska dostarcza przesyłki od godziny 8:00 do 17:00. W związku z tym prosimy o zapewnienie aby w tym czasie pod adresem dostawy znajdowała się osoba uprawniona do odbioru przesyłki lub o wskazanie adresu dostawy "do pracy" lub wybór dostawy do Paczkomatu lub Punkt odbioru, gdzie mogą Państwo odebrać przesyłkę o dowolnej porze (Paczkomaty) lub w godzinach pracy Punktu Odbioru.
  2. W potwierdzeniu wysyłki towaru przekazujemy każdorazowo informację o firmie kurierskiej, która realizuje dostawę, numerze listu przewozowego.Na tej podstawie na stronie internetowej danej firmy kurierskiej istnieje możliwość monitorowania gdzie znajduje się przesyłka. Nie ma możliwości poproszenia kuriera o konkretną godzinę dostawy.
  3. Ze względu na szybki czas dostarczenia przesyłki, polecamy korzystanie z usług firmy kurierskiej. Na każdej przesyłce umieszczone są dokładne dane naszej firmy a przesyłka jest oklejona firmową taśmą. Przy odbiorze prosimy o sprawdzanie, czy przesyłka jest w stanie nienaruszonym. Jeżeli istnieją wątpliwości co do wcześniejszego otwarcia przesyłki, prosimy o komisyjne jej otwarcie.

 
Strzałka Poczta Polska
 
altCzas dostawy przesyłek przez Pocztę Polską wynosi: przesyłki ekonomiczne - do 3 dni roboczych licząc od dnia nadania. (może wydłużyć się do 5-6 dni), przesyłki priorytetowe - następny dzień roboczy (może wydłużyć się do 2-3 dni). Doręczyciele "Poczty Polskiej" dostarczają przesyłki od godziny 8:00 do 18:00. Jeżeli nie zastaną adresata, zostawiają "Awizo", na podstawie którego można odebrać przesyłkę w lokalnej placówce Poczty Polskiej. W każdym potwierdzeniu nadania przesyłki umieszczamy informację o rodzaju przesyłki (list polecony, paczka ekonomiczna, paczka priorytetowa oraz numer pocztowego dowodu nadania). Jeżeli otrzymaliście Państwo informacje o wysyłce zamówienia, lecz nie otrzymaliście jej uwzględniając terminy podane powyżej na podstawie ww. danych w placówce swojej Poczty mogą Państwo, odnaleźć przesyłkę. Zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej S.A. nadawca (sklep) może złożyć reklamację dopiero po 14 dniach, jeżeli przesyłka nie dotarła do odbiorcy.
 

alt
Strzałka Czas dostawy - Paczkomaty
 Czas dostawy przesyłek przez Paczkomaty może wynosić do 3 dni roboczych od nadania przesyłki. Wg. statystyk zamieszczanych na stronie internetowej Paczkomaty.pl czas ten obecnie wynosi + 1 dzień roboczy po dniu nadania przesyłki. Z reguły przesyłka do Paczkomatu odbiorcy zostaje dostarczona w ciągu 30-36 godzin po jej nadaniu przez nadawcę.

UWAGA !!!  Przesyłka w Paczkomacie oczekuje na odbiór 48 godzi od otrzymania SMS informującego, iż jest do odbioru. Po tym terminie zostanie przekazana do oddziału firmy inPost gdzie będzie oczekiwana na odbiór przez 7 dni. Po tym terminie zostanie zwrócona do nadawcy.

 

Przejdź do strony głównej

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Test
ProfiBiuro.pl Rzetelność, solidność i bezpieczeństwo
Dotpay SSL
Wszelkie prawa zastrzeżone Profibiuro.pl sklep online © 2024