Znajdź toner lub tusz do Twojego urządzenia
1 » 2 » Kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne tanie w eksploatacji – TOP53

Kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne tanie w eksploatacji – TOP5

Data dodania: 24-09-2018
Urządzenia wielofunkcyjne to nieodłączny element każdego biura a także coraz częściej także gospodarstw domowych. Dobry sprzęt musi cechować się wysoką jakością wydruków, równie dużą wydajnością, dodatkowymi funkcjami istotnymi dla danego użytkownika itp. W poniższym artykule skupimy się na kolorowych urządzeniach wielofunkcyjnych, które są tanie w eksploatacji, tzn. do których tonery są najtańsze i posiadają bardzo dobry stosunek wydajności do ceny.Xerox WorkCentre 60251. Xerox WorkCentre 6025


Kolorowa drukarka laserowa Xerox WorkCentre 6025 to urządzenie wielofunkcyjne, które umożliwia drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów do formatu A4. Niewielki rozmiar drukarki sprawia, że ta świetnie sprawdza się biurach. Dzięki wydajnemu procesorowi urządzenie bez problemu radzi sobie z drukowaniem zarówno samego tekstu, jak i stron pełnych grafik. W trybie kolorowym WorkCentre 6025 pozwala na wydrukowanie 10 stron w ciągu jednej minuty oraz dwie strony więcej w tym samym wymiarze czasowym w trybie czarno-białym. Drukarka posiada wybudowaną funkcję Wi-Fi oraz Apple AirPrint, która pozwala na współpracę z urządzeniami Apple.

Ceny tonerów do tego urządzenia ?

Komplet 4 tonerów (zamienników) do tego urządzenia to koszt od 256 zł brutto. Tonery posiadają wydajność 1.000 stron A4 co daje nam koszt wydruku 1 strony na poziomi 0,25 zł (25 groszy). Komplet bardzo dobrych zamienników do tego urządzenia, tajwańskiej produkcji, z rewelacyjnym proszkiem, który zapewnia wydruki porównywalne jakościowo do tych uzyskanych przy zastosowaniu tonerów oryginalnych to koszt 308 zł brutto za komplet ! Tonery te - zamienniki do drukarki Xerox WorkCentre 6025 znajdziesz w naszym sklepie TUTAJ:
 2. Canon i-SENSYS MF732Cdw


Canon i-SENSYS MF732Cdw
Urządzenia wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF732Cdw zostały zaprojektowane przez japońskiego producenta z myślą o nowoczesnych miejscach pracy. Cechą charakterystyczną produktu Canona jest szybki laserowy wydruk wysokiej jakości dokumentów. W trybie kolorowym urządzenie może wydrukować do 27 stron w minutę. MF732Cdw z łatwością dopasowuje się do nowoczesnych i mobilnych środowisk pracy. Drukarka posiada wsparcie AirPrint współpracujące z urządzeniami Apple oraz Mopria, która umożliwiająca sparowanie z urządzeniami działających na systemie Android.

Ceny tonerów do tego urządzenia ?

Tonery do tego urządzenia występują w dwóch wydajnościach:
- standardowej
tj. toner czarny posiada wydajność 2.200 stron a tonery kolorowe 2.000 stron (oczywiście A4 przy 5% pokrycia strony).
- zwiększonej tj. toner czarny posiada wydajność 6.300 stron a tonery kolorowe 5.000 stron (jw).

Komplet 4 tonerów (zamienników) do tego urządzenia o zwiększonej wydajności to koszt od 736 zł brutto. Zwracam tylko uwagę na wydajność tych tonerów - 5.000 stron !!!  Daje to mniej więcej koszt wydruku 1 strony w kolorze na poziomie 0,15 zł (15 groszy). Tonery te - zamienniki do drukarki Canon i-Sensys MF732 znajdziesz w naszym sklepie TUTAJ:
 


3. Brother MFC-9140CDN


Brother MFC-9140CDN
To wielofunkcyjne urządzenie kolorowe stworzone dla osób oczekujących ekonomicznego rozwiązania w zakresie drukowania kolorowych dokumentów wysokiej jakości. Produkt łączy w sobie funkcję drukarki, skanera, kopiarki oraz kolorowego faksu i pozwala na drukowanie z prędkością 22 stron na minutę zarówno monochromatycznie, jak i w kolorze. Urządzenie posiada specjalny system oddzielnych, wydajnych i kolorowych tonerów pozwalających na wydrukowanie nawet do  2 200 stron, co przekłada się a zachowanie niskiego kosztu wydruku. Brother MFC-9140CDN pozwala na połączenie bezpośrednio z telefonami pracującymi na systemach iOS, Android, Windows i Blackberry.
 

Ceny tonerów do tego urządzenia ?

Tonery do tego urządzenia występują w dwóch wydajnościach:
- standardowej
tj. toner czarny posiada wydajność 2.500 stron a tonery kolorowe 1.400 stron,
- zwiększonej tj. toner czarny posiada wydajność 2.500 stron a tonery kolorowe 2.200 stron (jw).

Komplet 4 tonerów (zamienników) do tego urządzenia o standardowej wydajności zaczyna się od 224 zł brutto. Tonery o zwiększonej wydajności to koszt od 252 zł brutto. Daje to mniej więcej koszt wydruku 1 strony w kolorze na poziomie 0,11 zł (11 groszy).
Dla wymagających użytkowników za komplet bardzo dobrej jakości zamienników marki ASARTO o zwiększonej wydajności do tego urządzenia zapłacimy 366 zł brutto za komplet. Tonery do drukarki Braother MFC-9140 znajdziesz w naszym sklepie TUTAJ:
 


4. HP Color LaserJet PRO M477fdw


HP Color LaserJet PRO M477fdw
Urządzenie wielofunkcyjne renomowanego amerykańskiego przedsiębiorstwa to prawdziwe połączenie jakości z wydajnością. Hewkett-Packard Color LaserJet PRO M477fdw przechodzi do drukowania z trybu uśpienia szybciej niż konkurencyjne produkty. Urządzenie imponuje szybkością także podczas samej pracy. Sprzęt HP jest w stanie wydrukować 28 stron na minutę w kolorze, a taki sam wynik osiąga, drukując monochromatycznie. Zabezpieczenia takie jak uwierzytelnianie LDAP, HP JetAdvantage Private Print lub wprowadzenie kodu PIN pozwalają na kontrolowanie i chronienie dostępu do zadań druku.


Ceny tonerów do tego urządzenia ?

Tonery do tego urządzenia występują w dwóch wydajnościach:
- standardowej
tj. toner czarny posiada wydajność 2.300 stron a tonery kolorowe 2.300 stron,
- zwiększonej tj. toner czarny posiada wydajność 6.500 stron a tonery kolorowe 5.000 stron (jw).

Komplet 4 tonerów (zamienników) do tego urządzenia o zwiększonej wydajności to koszt od 571,96 zł brutto. Tutaj także mówimy w tym przypadku o wydajność tych tonerów - 5.000 stron !!!  Daje to mniej więcej koszt wydruku 1 strony w kolorze na poziomie 0,11 zł (11 groszy).
Za komplet bardzo dobrej jakości zamienników o zwiększonej wydajności - marki ASARTO - zapłacimy 892 zł za komplet.  Tonery te drukarki Color LaserJet PRO M477fdw znajdziesz w naszym sklepie TUTAJ:
 5. Xerox WorkCentre 6515


Xerox WorkCentre 6515
Xerox WorkCenter 6515 to urządzenie wielofunkcyjne idealnie skrojone pod każde biuro. Jest kompatybilne z technologiami związanymi z drukowaniem w chmurze Apple AirPrint oraz Google Cloud Print. Rozbudowane funkcje WorkCentre 6515 pozwalają nie tylko na drukowanie, ale także na skanowanie, kopiowanie lub faksowanie dokumentów. Zamontowanie mechanizmu drukującego, który pracuje w rzeczywistej rozdzielczości 1200x1200 dpi, przekłada się bezpośrednio na doskonałą jakość wydruków. Posiadając Xeroxa można drukować ulotki lub foldery reklamowe w różnych rozmiarach bez konieczności angażowania w to zewnętrznych drukarni.


Ceny tonerów do tego urządzenia ?

Komplet 4 tonerów (zamienników) do tego urządzenia to koszt od 680 zł brutto. Tonery posiadają wydajność - czarny 5.500 stron, tonery kolorowe - 4.300 stron. Daje nam koszt wydruku 1 strony na poziomi 0,16 zł (16 groszy). Tonery te - zamienniki do drukarki Xerox WorkCentre 6025 znajdziesz w naszym sklepie TUTAJ:
Są to wybrane kolorowe, laserowe urządzenia wielofunkcyjne, które naszym zdaniem są godne uwagi pod względem kosztów zakupu do nich tonerów. i które dostępne były w sprzedaży na chwilę przygotowania tego materiału. Nie braliśmy tutaj pod uwagę kosztów samego urządzenia oraz innych parametrów, które mogą być istotne do potencjalnych użytkowników.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

DOŁĄCZ DO NAS
alt Profibiuro
alt @ProfiBiuro
alt profibiuro-pl
alt +ProfibiuroPL
alt Profibiuro
  KONTAKT
  Infolinia: 22-100-57-15
  E-mail: sklep@profibiuro.pl

  ProfiBiuro.pl
  ul.Powstańców 60A lok. 219
  05-091 Ząbki k/ Warszawy
  NIP: 722-107-75-13
   INFOLINIA
   22 100-57-15
   609-01-02-03
   sklep@profibiuro.pl
   Test
   ProfiBiuro.pl Rzetelność, solidność i bezpieczeństwo
   Dotpay
   Wszelkie prawa zastrzeżone Profibiuro.pl sklep online © 2018