alt
Znajdź toner lub tusz do Twojego urządzenia
Strona główna » AKTUALNOŚCI » Tanie tonery i tusze marki OXE w ofercie naszego sklepu

Tanie tonery i tusze marki OXE w ofercie naszego sklepu

Data dodania: 29-01-2024
altOferta naszego sklepu została rozszerzona o tanie zamienniki tuszy i tonerów marki OXE. OXE to nowa marka, ekonomicznych materiałów eksploatacyjnych, powstała jak wynik ponad 15 letnich doświadczeń jednego z wiodących na naszym rynku Dystrybutora i producenta alternatywnych tuszy i tonerów. Produkty tej marki to połączenie niskiej cenie z zachowaniem rozsądnej jakości, to produkty adresowane do odbiorców, dla których najważniejszy jest jak najniższy koszt wydruku każdej strony. Oferta obejmuje wybrane i najbardziej popularne modele zamienników.


altZgodnie z zapowiedziami, będzie sukcesywnie rozszerzana o nowe modele, które będą pojawiały się na rynku oraz które przejdą testy jakościowe, prowadzone w laboratorium Dystrybutora w kraju.

W dobie poszukiwania oszczędności na każdym kroku, produkty marki OXE mogą być ciekawą propozycją dla użytkowników drukarek poszukujących oszczędności. To także być może ciekawa propozycja dla instytucji przeprowadzających konkursy ofert na materiały, gdzie głównym kryterium jest cena.

Na bieżąco będziemy także publikowali oceny produktów marki OXE, zamieszczane przez Klientów naszego sklepu, którzy dokonali ich zakupu i zechcą się podzielić swoimi spostrzeżeniami na ich temat.


Pełna oferta materiałów marki OXE jest dostępna tutaj: https://www.profibiuro.pl/oxe-m-1377.html
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii AKTUALNOŚCI

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Test
ProfiBiuro.pl Rzetelność, solidność i bezpieczeństwo
Dotpay SSL
Wszelkie prawa zastrzeżone Profibiuro.pl sklep online © 2024