Wakacje 2024
Znajdź toner lub tusz do Twojego urządzenia
Strona główna » AKTUALNOŚCI
Działające zamienniki

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Poniżej prezentujemy najnowsze aktualności dotyczące naszego sklepu. Tutaj dowiesz się co wydarzyło się w ostatnim czas w naszym sklepie, jakie prowadziliśmy nowości i udogodnienia, jakie produkty warte uwagi wprowadziliśmy do naszej oferty oraz jak jesteśmy postrzegani przez otoczenia. Tutaj jest dostępna także historia rozwoju naszego sklepu niemal od samego początku naszej działalności. Nie prezentujemy tutaj wszystkiego ale tylko najważniejsze z naszego punktu widzenia wydarzenia i kamienie milowe.
Tutaj także staramy się prezentować ważne naszym zdaniem informacje dla Klientów dotyczące rynku i zmiana na nim zachodzących w zakresie drukarek i materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń.

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

OSTRZEŻENIE PRZED FAŁSZYWYMI MAILAMI

Autor: ProfiBiuro.pl22-04-2024
OSTRZEŻENIE PRZED FAŁSZYWYMI MAILAMI
Otrzymujemy informacje, iż ktoś podszywa się pod adres e-maile w naszej domenie i używa go jako domniemany adres e-mail nadawcy w rozsyłanych fałszywie wiadomościach prawdopodobnie mającymi na celu wyłudzenie danych osobowych. Zapewne w celu uwiarygodnienia, jako nadawca widnieje nazwa znanej na rynku marki. Jako adres e-maile nadawcy jest wskazany e-mail w naszej domenie profibiuro.pl.

Z całą pewnością nie prowadzimy wysyłki e-maili o podobnej treści z naszych kont pocztowych.

Seria aktualizacji urządzeń HP

Autor: ProfiBiuro.pl27-02-2024
Seria aktualizacji urządzeń HP
W miesiącu lutym 2024 miała i ma miejsce dość szeroka aktualizacji oprogramowania sprzętowego drukarek (firmware) firmy HP. Aktualizacja dotyczyła wybranych modeli zarówno drukarek atramentowych jak i urządzeń laserowych Ww. aktualizacje zapewne przez przypadek, powodują iż w drukarkach, w których zainstalowane zostało najnowsze oprogramowanie mogą przestać działać zamienniki. Dotyczyć to może zamienników z zainstalowanymi fabrycznie chipami.
Dobrą wiadomością jest to iż posiadamy już zamienniki marki JetWorld, które poprawnie działają w drukarkach, które przeszły ostatnie aktualizacje.

Tanie tonery i tusze marki OXE w ofercie naszego sklepu

Autor: ProfiBiuro.pl29-01-2024
Tanie tonery i tusze marki OXE w ofercie naszego sklepu
altOferta naszego sklepu została rozszerzona o tanie zamienniki tuszy i tonerów marki OXE. OXE to nowa marka, ekonomicznych materiałów eksploatacyjnych, powstała jak wynik ponad 15 letnich doświadczeń jednego z wiodących na naszym rynku Dystrybutora i producenta alternatywnych tuszy i tonerów. Produkty tej marki to połączenie niskiej cenie z zachowaniem rozsądnej jakości, to produkty adresowane do odbiorców, dla których najważniejszy jest jak najniższy koszt wydruku każdej strony. Oferta obejmuje wybrane i najbardziej popularne modele zamienników.

Nas sklep na podium w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo.pl za 2023r.

11-10-2023
Nas sklep na podium w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo.pl za 2023r.
altZajęliśmy 2 miejsce w kategorii Biuro i Firma w 4. Edycji Rankingu Sklepów Internetowych Opineo za 2023 rok.
To prestiżowe wyróżnienie i miejsce na podium jest potwierdzeniem wysokiej jakość obsługi klienta oraz jakości oferowanych produktów, potwierdzonej pozytywnymi opiniami po sprzedażowymi zgromadzonymi w niezależnym serwisie Opineo.pl. To także wynik tego, iż udostępniamy możliwość oceny realizacji naszych zamówień przez Klientów, którzy tylko wyrażą na to zgodę.
 

Jesteśmy laureatem rankingu e-Gazele Biznesu 2022

Autor: ProfiBiuro.pl28-11-2022
Jesteśmy laureatem rankingu e-Gazele Biznesu 2022
Miło nam poinformować, iż nas sklep został laureatem rankingu e-Gazele Biznesu za 2022 rok. e-Gazele to ranking organizowany przez Puls Biznesu i obejmujący firmy w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) prowadzących sprzedaż w internecie. Corocznie adresowany jest do ponad 4 tysięcy podmiotów. W 2022 roku z tego grona wyróżnionych zostało 192 firm spełniających określone kryteria między innymi: wzrost wartości obrotów ze sprzedaży internetowej w porównaniu do roku poprzedniego, wygenerowanie zysku w ciągu 3 ostatnich lat z prowadzonej działalności.

ProfiBiuro.pl wśród lauretów Rankingu Sklepów Internetowych Opineo.pl 2020

14-10-2020
ProfiBiuro.pl wśród lauretów Rankingu Sklepów Internetowych Opineo.pl 2020
altNasz sklep znalazł się wśród laureatów ogólnopolskiego Rankingu Sklepów Internetowych Opineo.pl 2020. Ranking brał pod uwagę jakość i ilość opinii wystawianych przez klientów dokonujących zakupy w sklepach internetowych.
Ranking Sklepów Internetowych Opineo.pl opiera się, na po transakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach wystawionych przez Klientów e-sklepów, po dokonanych zakupach.

Tonery do drukarek

marki TiOM w naszym sklepie

10-04-2019
<h1>Tonery do drukarek </h1>marki TiOM w naszym sklepie
altOferta naszego sklepu została rozszerzona o ekonomiczne tonery i tusze do drukarek marki TiOM. Produkty te adresowane są do Klientów, którzy poszukują TANICH zamienników przy zachowaniu rozsądnej jakości.
Wychodząc na przeciw Klientom, dla których niska cena zakupu materiałów eksploatacyjnych do drukarek jest najważniejsza, wprowadziliśmy do sprzedaży w naszym sklepie produkty ww. marki, polskiego Dystrybutora.

Laur Konsumenta 2018 dla Asarto

16-04-2018
Laur Konsumenta 2018 dla Asarto
altASARTO - marka alternatywnych tonerów i tuszy do drukarek dostępnych w naszym sklepie - otrzymało srebrny Laur Konsumenta 2018 w największym projekcie konsumenckim w Polsce, w kategorii materiały eksploatacyjne do drukarek. Gratulujemy !
Program wyłania najpopularniejsze produkty i usługi w swoich grupach. Jest to prestiżowa i szczególnie cenna nagroda, ponieważ przyznają ją sami Klienci. Wyróżnienie potwierdza mocną pozycję rynkową oraz rozpoznawalność produktów Asarto, a co najważniejsze wysoką ocenę Konsumentów.

Przejdź do strony głównej

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Test
ProfiBiuro.pl Rzetelność, solidność i bezpieczeństwo
Dotpay SSL
Wszelkie prawa zastrzeżone Profibiuro.pl sklep online © 2024
Baner test